درباره_شرکت_آسن

شرکت آسن

معتبرترین ارائه دهنده خدمات بازرگانی در حوزه خرید و فروش انواع میلگرد و مقاطع فولادی

سرآغاز شرکت آسن...

مجموعه آسن در سال 1399 فعالیت خود را در حوزه تامین و عرضه محصولات فلزی به ویژه میلگرد شروع کرده است. مسیرمان از ده سال پیش آغاز شد. زمانی که خودمان مصرف کننده بودیم و در تامین مقاطع فولادی مشکلات زیادی سر راهمان قرار داشت. در جهت رفع این مشکلات و با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی و با هدف خدمات رسانی بهتر به مشتریان، سامانه تامین و توزیع محصولات را بصورت آنلاین ارائه کردیم تا در هر جای ایران به محصولات ما نیاز پیدا کردید بتوانید خرید خود را به مطلوب ترین و مطمئن ترین شکل ممکن انجام دهید.

ما با تجربه چندین ساله در تلاشیم که امروز در بازار پر تعدد این حوزه با توجه به نیاز مشتریان، و در نظر گرفتن خریدی آسان و مطمئن، ساخته صنعتگران ایرانی را در دسترس مشتریان عزیز قرار دهیم. در این راستا با ضمانت اصالت کالا هم اکنون اینجا کنار شما هستیم.

چشم انداز

در سرزمین آسن ما یک گروه کارآمد و توانا هستیم که قصد داریم با رویکرد به کسب و کار جهانی و فراهم سازی بستری آنلاین، فروش فلزاتی مانند میلگرد،،نبشی، ورق و دیگر محصولات فلزی را بدون واسطه، با کمترین قیمت و ارزانترین روش در اختیار مصرف کنندگان پروژه های عمرانی قرار دهیم.

خطی مشی شرکت آسن

شرکت آسن به عنوان یکی از برترین تامین کنندگان فعال محصولات فلزی در ایران و کشورهای همسایه تلاش میکند با هدف افزایش تنوع محصولات، ثبات کیفی و توسعه پایدار گام بردارد. و همچنین با کسر سود واسطه ها که تاثیر بسزایی در قیمت دارد محصولات را به دست مصرف کننده برساند. در این راستا خط مشی شرکت آسن به این شرح می باشد.

 • شناسایی، و تامین نیازهای مشتریان با تمرکز بر رضایتمندی و ارائه خدمات با کیفیت بالا جهت جلب رضایت ذینفعان و ایجاد وفاداری در مشتریان .
 • تامین منافع مشتریان
 • تلاش در راستای توسعه و افزایش درآمد و همگام با آن کارآفرینی و گسترش کسب و کار شرکت
 • افزایش تنوع در محصولات شرکت
 • بهره مندی از نیروهای انسانی توانا و ارائه آموزش هدفمند جهت توسعه دانش و مهارتهای آنها
 • ارتقاء روحیه و انگیزه کارمندان با جلب مشارکت آنان و بهبود کیفیت کاری
 • رعايت قوانين و مقرارت و ساير الزامات مرتبط با جنبه هاي بازرگانی و تجارت
 • مزیت ها

  خرید بصورت آنلاین و حضوری

  خرید بصورت آنلاین و حضوری

  مشاوره فنی توسط مهندسین مجرب

  مشاوره فنی توسط مهندسین مجرب

  قیمت به صرفه

  قیمت به صرفه

  صرفه جویی در زمان

  صرفه جویی در زمان

  و خدمات دیگر که از طریق تماس با ما خودتان قضاوت خواهید کرد

  02188885720