• یکشنبه 19 آذر 1402
  • یکشنبه 19 آذر 1402
عکس عنوان سایز کارخانه استاندارد محل تحویل واحد تاریخ بروزرسانی قیمت نوسانات
میلگرد 10 آجدار A2 آریان فولاد میلگرد 10 آجدار A2 آریان فولاد میلگرد سایز 10 قیمت میلگرد آریان فولاد استاندارد A2 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۳,۰۰۰ ریال ۳.۶۵ %
میلگرد 12 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد 12 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد سایز 12 قیمت میلگرد آریان فولاد استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۴,۰۰۰ ریال ۳.۶۳ %
میلگرد 14 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد 14 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد سایز 14 قیمت میلگرد آریان فولاد استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۲,۰۰۰ ریال ۳.۶۶ %
میلگرد 16 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد 16 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد سایز 16 قیمت میلگرد آریان فولاد استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۲,۰۰۰ ریال ۳.۶۶ %
میلگرد 18 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد 18 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد سایز 18 قیمت میلگرد آریان فولاد استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۲,۰۰۰ ریال ۳.۶۶ %
میلگرد 20 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد 20 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد سایز 20 قیمت میلگرد آریان فولاد استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۱,۰۰۰ ریال ۳.۶۸ %
میلگرد 22 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد 22 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد سایز 22 قیمت میلگرد آریان فولاد استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۱,۰۰۰ ریال ۳.۲۵ %
میلگرد 25 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد 25 آجدار A3 آریان فولاد سایز میلگرد 25 قیمت میلگرد آریان فولاد استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۱,۰۰۰ ریال ۳.۶۸ %
میلگرد 28 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد 28 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد سایز 28 قیمت میلگرد آریان فولاد استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۱,۰۰۰ ریال ۳.۶۸ %
میلگرد 32 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد 32 آجدار A3 آریان فولاد میلگرد سایز 32 قیمت میلگرد آریان فولاد استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۱,۰۰۰ ریال ۳.۶۸ %

قیمت میلگرد آریان فولاد (بوئین زهرا)

قیمت میلگرد آریان فولاد، امروز در وب‌سایت آسن به‌روزرسانی شد. شما از طریق تماس تلفنی می‌توانید به صورت رایگان از لاین مشاوره خرید شرکت آسن، اطلاعات لازم برای ثبت سفارش را دریافت کنید. در ‌پیگیری و محاسبه قیمت‌ها توجه لازم را داشته باشید؛ تمامی قیمت‌ها با احتساب 9٪ ارزش افزوده در لیست درج شده است. شرکت نورد آریان فولاد، در شهرستان بوئین زهرا یکی از بهترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی در کشور و از جمله پیشتازان این عرصه است.

معرفی کارخانه آریان فولاد

در سال ۱۳۸۰، شرکت نورد آریان فولاد با هدف تولید مقاطع فولادی متنوع، از جمله نبشی، ناودانی، تیرآهن، ریل و میلگرد، در شهرستان بوئین زهرا تأسیس شد. این واحد تولیدی با مساحت ۲۲۰۰۰۰ متر مربع در ۱۵ کیلومتری جاده بوئین زهرا-اشتهارد، جنوب شرقی استان قزوین واقع شده است. هم‌اکنون، مجموعه آریان فولاد یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی خصوصی در کشور با مناسب‌ترین قیمت میلگرد آریان فولاد به شمار می‌آید. با بیش از ۱۰۰۰ نیروی کار، این شرکت نقش بزرگی در ایجاد اشتغال و توسعه مناطق محروم دارد.

حدود ۸۰ درصد از کارکنان نورد آریان فولاد را اهالی بومی بوئین زهرا تشکیل می‌دهند. این شرکت با هدف خودکفایی ملی، محصولات خود را به بازار فلزات تهران عرضه کرده و از دو سایت جداگانه با فاصله کمتر از ۱ کیلومتری از یکدیگر بهره می‌برد.

موقعیت جغرافیایی مناسب این واحد تولیدی، نه تنها باعث کاهش هزینه‌های حمل و نقل و کاهش آلودگی هوا شده است، بلکه توجه به استانداردهای برتر حفاظت از محیط زیست و بهره‌وری اقتصادی، این شرکت را به یکی از پیشروان صنعت فولاد در ایران و خاورمیانه تبدیل کرده است.

آریان فولاد با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته از شرکت‌های معتبر جهانی مانند MANNESMANN DEMAG آلمان، NNK ژاپن و دانیلی ایتالیا، در زمینه تولید میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی، ریل، شمش و تسمه فولادی فعالیت می‌کند. این تجهیزات علاوه بر رعایت استانداردهای زیست‌محیطی، صرفه‌ی بالایی نیز دارند.

خطوط تولید میلگرد کارخانه آریان فولاد

شرکت نورد آریان فولاد، با توسعه‌ی فعالیت‌های خود، قصد دارد تا نیروی انسانی این مجموعه را گسترش داده و به ایجاد اشتغال در استان قزوین بیافزاید. تولیدات آریان فولاد به صورت تدریجی با تولید نبشی آغاز شد و این محصولات با ابعاد متنوع در ابتدا نیاز داخلی را تامین کرده و وابستگی به واردات را کاهش داد. این شرکت سپس تولیدات خود را به تیرآهن، ناودانی، ریل و دیگر مقاطع فولادی گسترش داد.کیفیت بالای محصولات آریان فولاد و اعتماد مشتریان، توانست این شرکت را در صدر تولیدکنندگان بخش فولادی قرار دهد. نماد اختصاری میلگردهای آریان فولاد به عنوان یک برند شناخته شده در محصولات فولادی محسوب می‌شود. این شرکت نخستین تولیدکننده بخش‌ها و ریل‌های H در خاورمیانه است.

در حال حاضر، کارخانه آریان فولاد در 10 خط تولید، انواع مقاطع فولادی را با بهترین قیمت میلگرد آریان فولاد تولید می‌کند. این خطوط تولیدی عبارتند از:

  • خط تولید نورد میلگرد (شامل 3 خط)
  • خط تولید نورد مقاطع سنگین و نیمه سنگین(شامل 2 خط)
  • خطوط ذوب و ریخته‌گری (شامل 3 خط)
  • خط تولید اکسیژن (شامل 2 خط)
  • خط ماشین‌کاری و غلتک تراشی

انواع میلگرد تولیدی کارخانه آریان فولاد

تجهیزات پیشرفته مورد استفاده در کارخانه آریان فولاد، نمادی از تعهد به استانداردهای بالا در زمینه حفاظت از محیط زیست و بهره‌وری اقتصادی است.

میلگردهای شرکت آریان فولاد در انواع ساده و آجدار (گرید A2 و A3) با سایزهای 10 تا 32 میلی‌متر تولید و به بازار عرضه می‌شود. این محصولات فولادی با کیفیت بسیار بالا و گواهینامه CE به فروش می‌رسند. باید توجه داشت که قیمت میلگرد آریان فولاد، تحت تاثیر شرایط اقتصادی کشور و نوسانات نرخ دلار، نوسانات زیادی را تجربه می‌کنند.

با وجود مشکلاتی نظیر نبود عرضه و تقاضا در داخل و مشکلات در تامین مواد اولیه، این شرکت با استفاده از دانش متخصصان و تجهیزات مدرن خود، با مسئولیت پذیری، به چالش‌های صنعت فولاد پاسخ داده و در صدر تولیدکنندگان این حوزه قرار گرفته است.

مشخصات میلگرد آریان فولاد

میلگردهای این شرکت در نوع ساده و آجدار، از شمش و بیلت‌های فولادی و با استفاده از فرآیند نورد گرم تولید می‌شوند. استفاده از ضایعات آهن اگرچه بر استاندارد و کیفیت نهایی محصول تاثیر منفی می‌گذارد، گاهی به ناچار در خط تولید قرار می‌گیرد. به همین دلیل استفاده از مشاوره کارشناسان شرکت آسن، هنگام خرید میلگرد، برای دریافت مشخصات کامل و آنالیز میلگرد مورد نیاز مشتری، ضروری است. چرا که قیمت میلگرد آریان فولاد با توجه به تمامی این پارامترها تعیین می‌گردد.

میلگرد آجدار آریان فولاد، برآمدگی‌های تکرارشونده روی سطح خود دارد. این برآمدگی‌ها عموما به منظور افزایش سطح اصطکاک و درگیر شدن موثرتر میلگرد با بتن طراحی می‌شوند. این ویژگی باعث ترکیب یکپارچه‌تر میلگرد با بتن می‌شود و در نهایت به بهبود استحکام پروژه‌های ساختمانی کمک می‌کند. دقت در مرحله خرید میلگرد آریان فولاد و توجه به این نکات و تضمین کیفیت مواد مورد استفاده، می‌تواند تاثیر مثبتی بر کیفیت و عملکرد نهایی ساختمان‌ها داشته باشد.

وزن میلگرد آریان فولاد

میلگرد آریان فولاد در گریدهای A2 و A3 ساخته می‌شوند که هرکدام بنابر سایز و مشخصاتشان، وزن متفاوتی دارند. برای اطلاع دقیق از وزن میلگرد آریان فولاد در نوع و سایزهای مختلف، جدول وزنی که متناسب با مشخصات هر کدام از میلگردهای تولیدی این شرکت تهیه شده است را بررسی کنید. وزن میلگرد آریان فولاد بر اساس یک کیلوگرم بر متر محاسبه می‌شود. از این رو برای به دست آوردن وزن کل میلگرد مورد نیازتان، باید وزن هر متر را در طول میلگرد مورد نظر ضرب کنید.

علامت اختصاری میلگرد آریان فولاد

علامت اختصاری میلگرد شرکت نورد آریان فولاد بوئین زهرا، با حک شدن علامت AS بر روی محصولات ظاهر می‌شود. نوع آج و نیز روش تولید میلگرد را بلافاصله پس از این علامت اختصاری CT می‌توانید مشاهده کنید. برای دانستن معنای هر کدام از علائم اختصاری که بعد از علامت شرکت می‌آید، از جدول‌های زیر استفاده کنید.

نوع میلگرد

حرف انگلیسی شاخص

سایر آج

استاندارد روسی

میلگرد آج دار مارپیچ

J

آج 340

A2

L

آج 350

میلگرد آجدار جناغی

C

آج 400

A3

H

آج 420

میلگرد آجدار مرکب

S

آج 500

A4

F

آج 520

 

 

حرف انگلیسی

فرآیند تولید میلگرد

T

تولید شده به روش ترمکس (خنک کاری و برگشت تحت کنترل)

A

تولید شده به روش آلیاژ سازی

U

تولید به روش غیر از خنک کاری و برگشت تحت کنترل

 

قیمت امروز میلگرد آریان فولاد

برای دانستن قیمت میلگرد آریان فولاد باید به فاکتورهای مختلفی نظیر سایز، گرید و وزن آن توجه داشت. از سوی دیگر عواملی چون نرخ تورم، نوع مواد اولیه و کیفیت ساخت، نرخ ارز و... بر قیمت‌ها تاثیرگذارند. بنابراین نمی‌توان انتظار یک ثیمت ثابت از این محصول داشت. یکی از راه‌های استعلام قیمت لحظه‌ای میلگرد آریان فولاد مراجعه به وب سایت آسن است. در کنار استعلام قیمت، استفاده از مشاوره کارشناسان در جهت اطمینان از میزان میلگرد مورد نیاز و نیز نوع آن، بسیار اثربخش است. این روش، تا حد زیادی به مدیریت هزینه‌ها در پروژه کمک خواهد کرد.

 

نحوه خرید میلگرد آریان فولاد از آسن

چه از فعالان بازار فولاد باشید و چه از مهندسانی که در یک پروژه ساختمانی فعالیت دارند، حتما نیاز به اطلاعات دقیق در مورد خرید میلگرد دارید. برای خرید میلگرد آریان فولاد راه‌های مختلفی وجود دارد. اما اگر قصد خرید از طریق یکی از شرکت‌های بازرگانی را دارید؛ شرکت آسن یکی از بهترین‌هاست. برای ثبت سفارش خود کافی است مراحل زیر را انجام دهید.

استعلام قیمت از آسن

برای اطلاع از قیمت‌ها در شرکت آسن می‌توانید به وب سایت این شرکت مراجعه کنید. همچنین از طریق تماس با کارشناسان بخش فروش، ‌می‌توانید اطلاعات لازم را درباره نوع و سایز میلگرد آریان فولاد، کسب کنید.

تماس با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش در شرکت آسن با تخصص و آگاهی بالا از شرایط بازار و انواع مقاطع فولادی، در کمال آرامش و صبوری، مشاور و همراه شما برای ثبت سفارش‌تان خواهند بود.

اعلام مشخصات بار(سایز، متراژ نام دقیق محصول مقدار محصول درخواستی)

چنانچه تمامی محاسبات را در مورد نوع، سایز، وزن و قیمت میلگرد آریان فولاد مورد نیازتان انجام داده‌اید، کافی است مشخصات و مقدار آن را به کارشناسان بخش فروش اعلام کنید.

صدور پیش فاکتور توسط کارشناس فروش

در دقایق بسیار کوتاهی، مراحل سفارش شما توسط کارشناس فروش انجام شده و پیش‌فاکتور برایتان ارسال می‌گردد.

تایید و محاسبه دقیق محصول

در این مرحله سفارش شما با تایید واحد فروش و ثبت میزان دقیق محصول، وارد مرحله ارسال کالا می‌شود.

 

ارسال بار

همکاران ما در بخش بارگیری شرکت آسن، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، سفارش شما را وارد پروسه بارگیری کرده و در محل مورد نظرتان، تحویل خواهند داد.

جمع‌بندی

شرکت نورد آریان فولاد، با تجهیزات پیشرفته و موقعیت جغرافیایی مناسب و با تاکید بر استانداردهای زیست‌محیطی و بهره‌وری اقتصادی، به یکی از پیشروان صنعت فولاد تبدیل شده است. استعلام قیمت میلگرد آریان فولاد و مشاوره با کارشناسان فروش آسن، خریدی مطمئن در بهترین قیمت را برایتان رقم می‌زند.

سوالات متداول

  1. ثبت سفارش میلگرد آریان فولاد در آسن به چه صورت انجام می‌شود؟

سفارشات مشتریان در آسن از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش ثبت می‌شود.

  1. آیا قیمت میلگرد آریان فولاد در سایت آسن به روز است؟

کارشناسان ما به صورت روزانه قیمت این محصول را به‌روزرسانی کرده و آخرین قیمت میلگرد را در اختیار مشتریان می‌گذارند.