• یکشنبه 19 آذر 1402
 • یکشنبه 19 آذر 1402
عکس عنوان سایز کارخانه استاندارد محل تحویل واحد تاریخ بروزرسانی قیمت نوسانات
میلگرد 12 آجدار A3 نیشابور میلگرد 12 آجدار A3 نیشابور میلگرد سایز 12 قیمت میلگرد نیشابور استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۵,۰۰۰ ریال ۲.۵۵ %
میلگرد 14 آجدار A3 نیشابور میلگرد 14 آجدار A3 نیشابور میلگرد سایز 14 قیمت میلگرد نیشابور استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۵,۰۰۰ ریال ۲.۵۵ %
میلگرد 16 آجدار A3 نیشابور میلگرد 16 آجدار A3 نیشابور میلگرد سایز 16 قیمت میلگرد نیشابور استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۵,۰۰۰ ریال ۲.۵۵ %
میلگرد 18 آجدار A3 نیشابور میلگرد 18 آجدار A3 نیشابور میلگرد سایز 18 قیمت میلگرد نیشابور استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۵,۰۰۰ ریال ۲.۵۵ %
میلگرد 20 آجدار A3 نیشابور میلگرد 20 آجدار A3 نیشابور میلگرد سایز 20 قیمت میلگرد نیشابور استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۵,۰۰۰ ریال ۲.۵۵ %
میلگرد 22 آجدار A3 نیشابور میلگرد 22 آجدار A3 نیشابور میلگرد سایز 22 قیمت میلگرد نیشابور استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۵,۰۰۰ ریال ۲.۵۵ %
میلگرد 25 آجدار A3 نیشابور میلگرد 25 آجدار A3 نیشابور سایز میلگرد 25 قیمت میلگرد نیشابور استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۵,۰۰۰ ریال ۲.۵۵ %
میلگرد 28 آجدار A3 نیشابور میلگرد 28 آجدار A3 نیشابور میلگرد سایز 28 قیمت میلگرد نیشابور استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۵,۰۰۰ ریال ۲.۵۵ %
میلگرد 32 آجدار A3 نیشابور میلگرد 32 آجدار A3 نیشابور میلگرد سایز 32 قیمت میلگرد نیشابور استاندارد A3 انبار کیلوگرم ۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۳۵,۰۰۰ ریال ۲.۵۵ %

میلگرد فولاد خراسان نیشابور

تولید میلگرد در ایران توسط کارخانه‌های زیادی انجام می‌شود. فولاد خراسان نیشابور، یکی از کارخانه‌هایی است که محصولات زیادی، ازجمله میلگرد تولید می‌کند. کارخانه فولاد نیشابور یکی از قدیمی‌ترین مجتمع‌های فولادی در کشورمان محسوب می‌شود که پیشتاز تولید محصولات باکیفیت است.

تاریخچه کارخانه فولاد نیشابور

با وجود این که کارخانه فولاد نیشابور در سال 1368 راه‌اندازی شد، اما ایده اصلی و اولیه آن را در سال 1350 طراحی کردند. افتتاحیه این کارخانه در سال 1380 انجام شد و در سال 1386 هم به عنوان سومین شرکت فولادی، وارد بورس اوراق بهادار شد. سال 1389 عملیات راه‌اندازی واحد گندله‌سازی این کارخانه کلید خورد و به این ترتیب کارخانه فولاد نیشابور، جزو تولیدکنندگان شمش محسوب می‌شود. در سال 1400 هم عنوان بنگاه اقتصادی ممتاز به این کارخانه اهدا شد.

 

کارخانه میلگرد نیشابور

انواع میلگرد نیشابور

این کارخانه اقدام به تولید انواع میلگرد هم می‌کند. میلگرد فولاد خراسان نیشابور را می‌توان در دسته میلگردهای با وزن کم در نظر گرفت. این میلگردها در بازار طرفداران بسیار زیادی دارند. روی میلگردهای کارخانه فولاد نیشابور، حروف اختصاری KSC حک شده‌اند. این کار برای شناسایی راحت‌تر میلگردهاست. میلگردهای تولید این کارخانه، شامل موارد زیر می‌شوند:

 • میلگرد ساده 240
 • میلگرد آجدار
 • میلگرد مارپیچ با آج 340
 • میلگرد آجدار جناغی با آج 400

کارخانه میلگرد نیشابور

ظرفیت تولید میلگرد نیشابور

ظرفیت تولید سالانه فولاد خام نیشابور به 4.1 میلیون تن هم می‌رسد. کارخانه‌های تولید آهن اسفنجی کارخانه فولاد خراسان، حدود 1.6 میلیون تن از این ظرفیت را به خود اختصاص داده‌اند. واحد گندله‌سازی هم نزدیک به 2.5 میلیون تن در سال تولید می‌کند. در رتبه‌های بعدی ظرفیت تولید این کارخانه، فولادسازی 1 و 2 به ترتیب با تولید سالانه 600 هزار تن و 1.4 میلیون تن قرار دارند.

وزن هر شاخه میلگرد نیشابور

در انتخاب میلگرد مناسب برای انجام پروژه‌های مختلف، محاسبه و اطلاع از وزن میلگرد انتخابی اهمیت زیادی دارد. به طور کلی میلگردها وزن‌های مختلفی دارند که هر کدام در پروژه‌های مختلفی به کار می‌روند. در جدول زیر، وزن انواع میلگرد نیشابور را براساس سایز مشاهده می‌کنید:

 

ردیف

سایز میلگرد(mm)

وزن هر شاخه 12 متری(Kg)

1

10 7.3

12

12 10.5

3

14 14.2-14.6

4

16 18.8-19.2

5

18 24-24.4

6

20 29-29.4

7

22 36-36.4

8

25 46.8-47.2

9

28 57.8-58.5

10

32

75.6

استانداردهای تولید میلگرد نیشابور

برای تولید میلگرد استانداردهای مختلف داخلی و بین‌المللی وجود دارند. رعایت این استانداردها برای اجرای تمام پروژها ضروری است. کارخانه فولاد نیشابور هم برای تولید انواع میلگرد، استانداردهای مخصوص خود را دارد که به شرح زیر هستند:

 • سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001
 • سیستم مدیریت شکایت مشتری ISO 10002
 • سیستم مدیریت رضایت مشتری ISO 10004
 • سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS 18001
 • سیستم مدیریت زیست‌محیطی ISO 14001
 • سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاهی ISO 17025
 • سیستم مدیریت کیفیت آموزش ISO 10015
 • سیستم مدیریت انرژی ISO 50001
 • نظام تعالی سازمانی (EFQM)

میلگردهای پرفروش فولاد نیشابور

در میان انواع محصولاتی که این کارخانه عرضه می‌کند، میلگردهای ساده و آجدار را می‌توان جزو پرفروش‌ترین آنها در نظر گرفت. این نوع میلگردها در سایزها و وزن‌های مختلف تولید و روانه بازار می‌شوند. با توجه به کیفیتی که این میلگردها دارند با استقبال بسیار خوبی مواجه می‌شوند.

انواع روش‌های خرید میلگرد نیشابور

برای فروش میلگرد در بازار روش‌های مختلفی وجود دارد. اولین مورد نحوه تولید و ارائه میلگردهای کارخانه فولاد نیشابور است. این کارخانه فروش با تناژ پائین ندارد. به همین دلیل برای خرید با تناژ بالا باید به این کارخانه مراجعه کنید. این کارخانه معمولا با پروژه‌های بسیار بزرگ عمرانی قرارداد می‌بندد و محصولات خود را هم به صورت عمده به بازارهای آهن عرضه می‌کند.

قیمت میلگرد نیشابور

با توجه به تغییرات روزانه و حتی لحظه‌ای قیمت آهن در بازار، نمی‌توان قیمت مشخصی برای میلگردهای این کارخانه عنوان کرد. به طور کلی میلگردهای کارخانه فولاد نیشابور در رده کیفی متوسط به بالا قرار دارند. به همین دلیل جزو دسته میلگردهای مقرون بصرفه محسوب می‌شوند. عواملی، مثل نوع میلگرد، حجم سفارش، حمل و نقل و ... روی قیمت نهایی میلگردها تاثیرگذار خواهد بود.

محاسبه قیمت میلگرد نیشابور

همانطور که اشاره کردیم، عوامل زیادی روی قیمت میلگرد تاثیرگذارند. آشنایی با این عوامل در انتخاب میلگرد با قیمت مناسب تاثیر زیادی دارند. برای محاسبه قیمت میلگرد نیشابور، باید وزن را هم در نظر گرفت. طبیعتا هر چقدر وزن میلگرد بیشتر باشد، قیمت بیشتری هم خواهد داشت. وزن هر شاخه میلگرد برحسب کیلوگرم اندازه‌گیری می‌شود.

قیمت میلگرد 12

میلگرد سایز 12 نیشابور در بازار طرفداران زیادی دارد. این میلگردها اغلب در شاخه‌های 12 متری عرضه می‌شوند. محاسبه وزن این میلگردها بر حسب کیلوگرم است و قیمت آنها هم براساس وزن محاسبه می‌شود.

قیمت میلگرد 14

قیمت این نوع میلگرد هم تحت تأثیر عوامل مختلفی، ازجمله تغییرات اقتصادی و ... قرار می‌گیرد. همچنین قیمت روزانه میلگرد 14 با توجه به عرضه و تقاضای بازار است. به هر حال میلگرد 14 کارخانه فولاد نیشابور در وزن‌های مختلف و براساس استانداردهای مربوطه تولید و روانه بازار می‌شوند. این میلگردها در شاخه‌های 12 متری تولید می‌شوند.

قیمت میلگرد 16

یکی از سایزهای پراستفاده میلگرد است که تنوع زیادی هم در استانداردهای تولیدی دارد. قیمت این نوع میلگرد هم بستگی به نوسانات بازار، میزان تورم، نرخ دلار و ... دارد. با این اوصاف قیمت میلگرد 16 نیشابور هم به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد نیشابور

عوامل تاثیرگذار بر قیمت میلگرد نیشابور

همانطور که اشاره کردیم، میلگرد یکی از مهم‌ترین محصولات کارخانه فولاد نیشابور محسوب می‌شود. به همین دلیل اطلاع از روند قیمت این محصول اهمیت زیادی دارد. با توجه به تغییرات مختلف قیمت میلگرد، نمی‌توان قیمت ثابتی برای آنها در نظر گرفت. به طور کلی عوامل مختلفی روی قیمت میلگرد تاثیرگذار هستند که عبارتند از:

 • وزن میلگرد
 • نوسانات بازار
 • نرخ تورم
 • نرخ دلار
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • نرخ جهانی آهن

نحوه خرید میلگرد نیشابور از آسن

قیمت تمامی محصولات و میلگردهای کارخانه فولاد نیشابور در سایت آسن به روزرسانی می‌شود. به این ترتیب شما می‌توانید قیمت میلگردهای نیشابور را با تغییرات لحظه‌ای در آسن مشاهده کنید. برای خرید مناسب میلگرد نیشابور، می‌توانید با کارشناسان فروش ما در آسن تماس گرفته تا به مشاوره‌های لازم به شما داده شود. نکته قابل ذکر این که، قیمت‌ها با توجه به 9% ارزش افزوده در آسن درج می‌شوند.

معرفی میلگرد ساده نیشابور

میلگرد ساده را می‌توان یکی از مهم‌ترین محصولات این کارخانه دانست. میلگردهای ساده نیشابور، دارای مقاومت کششی بسیار زیاد هستند. معمولا از این نوع میلگردها در داخل سازه‌های بتنی استفاده می‌کنند تا قدرت کششی سازه افزایش پیدا کند.

میلگردهای ساده آج ندارند و این ویژگی تنها تفاوت آنها با میلگردهای آجدار به شمار می‌رود. میلگردهای ساده نیشابور در انواع مختلف گالوانیزه، اروپایی، استیل و سایزهای مختلف تولید می‌شود.

کارخانه میلگرد نیشابور

بهترین قیمت خرید میلگرد نیشابور در آسن

برای این که خرید مناسبی داشته باشید، باید علاوه‌ بر کیفیت به قیمت انواع میلگرد در بازار هم توجه داشته باشید. با توجه به نوسانات بازار و قیمت‌های مختلفی که برای میلگردها وجود دارد، بهترین راه استعلام قیمت از آسن است. ما در آسن قیمت انواع میلگرد را به روز در اختیار شما قرار داده‌ایم. کارشناسان ما در آسن هم آماده ارائه مشاوره در مورد قیمت و خرید انواع میلگرد هستند.

کارخانه میلگرد نیشابور کجاست؟

برای ثبت سفارش یا بازدید از محصولات، آشنایی با آدرس کارخانه اهمیت زیادی دارد. همچنین شما باید دفتر مرکزی این کارخانه نیز آشنا باشید تا سفارشات خود را ثبت و پیگیری کنید.

آدرس کارخانه میلگرد نیشابور: کیلومتر 15 جاده نیشابور به فیروزه

آسن؛ خرید میلگرد نیشابور با ارزانترین قیمت

آسن را می‌توان یکی از معتبرترین سایت‌های تخصصی در زمینه خرید و فروش انواع میلگرد در ایران دانست. ما با در اختیار داشتن تیم مجرب و متخصص، توانسته ایم با کیفیت ترین محصولات فولادی را با بهترین قیمت به مشتریان ارائه دهیم. آسن با بهترین تولیدکنندگان ایران، مثل ذوب آهن، نیشابور، ظفر بناب و ... همکاری مستقیم دارد. همچنین قیمت انواع میلگرد در آسن به صورت لحظه‌ای قرار داده می‌شود. این قیمت‌ها از منبع معتبر و مطمئن تأمین می‌شوند تا مشتریان با خیال راحت خرید خود را انجام دهند.

سوالات متداول

بهترین میلگردهای کارخانه فولاد نیشابور کدامند؟

میلگرد ساده و آجدار را با توجه به کیفیت و میزان تقاضا در بازار، می‌توان جزو بهترین محصولات این کارخانه دانست.

قیمت میلگرد نیشابور چقدر است؟

قیمت میلگردهای نیشابور بستگی به عوامل مختلفی، ازجمله تورم، نرخ ارز، وزن محصول و ... دارد.

چگونه می‌توان میلگرد نیشابور را خریداری کرد؟

شما می‌توانید با کارشناسان فروش ما در مجموعه آسن ارتباط برقرار کرده و در این مورد مشاوره دریافت کنید.