میلگرد سایز 20

مشاوران_شرکت_آسن

مریم محمودی

کارشناس فروش

میلگرد سایز 20

آخرین بروزرسانی:1403/03/02

قیمت ها با احتساب 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده می‌باشند.

سایز

برند

محل تحویل

واحد

قیمت

نوسانات

توضیحات

 

 

 

قیمت میلگرد سایز 20 

وزن هر شاخه میلگرد 20 حدود 24 کیلوگرم است و قیمت آن در حال حاضر حدود 612000 تومان است که این قیمت باتوجه‌به نوسانات بازار ممکن است به‌صورت لحظه‌ای تغییر کند.

 

میلگرد سایز 20

میلگرد 20 یکی از انواع میلگردها است که در صنایع مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. عدد 20 به قطر میلیمتری آن اشاره دارد. معمولاً از میلگرد 20 در ساخت‌وساز، صنایع فلزی، تجهیزات بسته‌بندی، صنایع خودروسازی و ساختمانی استفاده می‌شود. این نوع میلگرد معمولاً به دلیل انعطاف‌پذیری و استحکام مناسب خود برای تقویت و ساخت قطعات مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد.

قیمت هر کیلو میلگرد سایز 20

میلگرد 20 میلی‌متری یک نوع فلز است که شکل آن یک استوانه بلند با قطر 20 میلی‌متر یا 2 سانتی‌متر است. این نوع میلگرد برای استفاده در صنایع مختلف، اعم از ساختمانی، خودروسازی، الکترونیک و غیره استفاده می‌شود.

قیمت هر کیلوگرم میلگرد 20 حدود 25500 تا 27000 است.

مشخصات فنی میلگرد سایز 20

میلگرد 20 بستگی به نوع استفاده‌اش ممکن است طبق استانداردهای مختلفی تولید شود. این استانداردها شامل خصوصیات فیزیکی، مکانیکی، ترکیب شیمیایی و سایر مشخصات فنی میلگرد می‌شوند. برخی از مواردی که در استانداردهای میلگرد ممکن است مطرح شود عبارت‌اند از:

 •    ضخامت
 •           قطر
 •    مقاومت به کشش
 •    استحکام کششی

       قطر

زمینه

ارتفاع آج

عرضی

 

 

 

 

 

حد استاندارد

رواداری

حد استاندارد

رواداری

پهنای آج عرضی

قطر خارجی

گام

ارتفاع آج طولی

پهنای آج طولی

19

3/0+

5/1

5/0+

5/1

 

22

8

5/1

2

 در هنگام خرید علاوه بر مشخصات فنی باید به مشخصات هندسی آن نیز توجه شود. در این قسمت مشخصات هندسی میلگرد سایز 20 را در یک جدول نمایش می‌دهم.

ارتفاع آج

عرضی

 

 

 

در وسط

4/1 از وسط

پهنای آج عرضی

گام

سطح نسبی آج

حداقل

حداقل

 

 

 

3/1

9/0

2

12

056/0

استانداردهای میلگرد سایز 20

استانداردهای مرتبط با میلگرد20 میلیمتری به‌عنوان یک جزء مهم در صنعت فولاد و ساخت‌وساز موردتوجه قرار می‌گیرد. دراین‌ارتباط، استانداردها و مشخصات این نوع محصول بر اساس استانداردهای مختلف ممکن است متغیر باشند. در ادامه می‌توانید برخی اطلاعات کلی در این زمینه را بیابید:

 •  اندازه فیزیکی: میلگرد 20 میلیمتری به واحد اندازه‌گیری قطرش اطلاق می‌شود؛ این به معنای این است که قطر واقعی آن حدود 20 میلیمتر است.
 •  مواد استفاده شده: میلگردهای مختلف ممکن است از جنس‌ها و مواد متفاوتی ساخته شده باشند. برخی از مواد معمول برای تولید میلگرد شامل فولاد کربنی و فولاد ضدزنگ می‌شوند.
 •  استانداردها: استانداردهای محدوده‌ها و مشخصات فنی میلگردهای 20 میلیمتری ممکن است توسط سازمان‌ها و انجمن‌های مربوطه مانند استانداردهای DIN، ASTM، BS و غیره تعیین شده باشند.

کاربردهای میلگرد 20 در صنایع ساختمان‌سازی

میلگرد 20 یک نوع میلگرد است که قطر آن حدود 20 میلی‌متر است. این نوع میلگرد در صنایع ساختمان‌سازی بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای میلگرد 20 در صنایع ساختمان‌سازی عبارت‌اند از:

 •         استفاده در ساخت بتن‌آرمه و تقویت سازه‌ها
 •         استفاده در ساخت اسکلت‌های فلزی ساختمانی
 •     استفاده در ساخت تیرها، ستون‌ها و پایه‌های بتنیپ
 •     استفاده در ساخت لوله‌ها و لوله پشتیبانی
 •     استفاده در ساخت قطعات و اجزای سازه‌های فلزی

کارخانه‌های تولید کننده میلگرد سایز 20

کارخانه‌های بسیار زیادی در ایران وجود دارند که میلگرد سایز 20 تولید می‌کنند، برخی کارخانه‌های تولیدکننده میلگرد سایز 20 در ایران عبارت‌اند از:

Ø      کارخانه میلگرد ظفر بناب

Ø      کارخانه میلگرد ذوب‌آهن اصفهان

Ø      کارخانه میلگرد صبا فولاد زاگرس

Ø      کارخانه میلگرد میانه

Ø      کارخانه فولاد خراسان (میلگرد نیشابور)

Ø      کارخانه میلگرد راد همدان

Ø      کارخانه میلگرد سرمد ابرکوه یزد

Ø      کارخانه میلگرد آناهیتا

عوامل مؤثر بر قیمت میلگرد 20

عواملی که می‌توانند بر قیمت میلگرد 20 تأثیرگذار باشند شامل موارد زیر می‌شود:

1.   قیمت فلزات اولیه: قیمت‌های فلزاتی مانند آهن، کربن، و غیره می‌توانند تأثیر مهمی بر قیمت میلگرد داشته باشند. تغییرات در قیمت این فلزهای اولیه می‌توانند باعث تغییرات قیمت محصولات فولادی مانند میلگرد شوند.

2.      هزینه‌های تولید: هزینه‌های تولید نیز یکی از عوامل اساسی در تعیین قیمت‌های محصولات فولادی هستند. هزینه‌های مربوط به فرایند تولید، حمل‌ونقل، نیروی کار و سایر عوامل تولید می‌توانند به روند قیمت­دهی میلگرد تأثیر بگذارند.

3.     تقاضا و عرضه: تقاضا و عرضه برای محصول میلگرد نیز می‌توانند قیمت‌ها را تحت‌تأثیر قرار دهند. افزایش تقاضا یا کاهش عرضه ممکن است منجر به افزایش قیمت شود.

4.     تغییرات ارزش ارزی: درصورتی‌که محصولات فولادی مانند میلگرد به‌صورت بین‌المللی تجارت شوند، تغییرات در ارزش ارز می‌تواند بر قیمت نهایی آن‌ها تأثیرگذار باشد.

5.     شرایط بازار جهانی و منطقه‌ای: تغییرات در شرایط بازار جهانی یا منطقه‌ای می‌توانند نیز قیمت میلگرد را تحت‌تأثیر قرار دهند. عواملی مانند روابط تجاری بین کشورها، تحریم‌ها، قیمت‌های رقابتی و...

راهنمای خرید میلگرد 20 از آسن

یکی از مراجع تامین کننده میلگرد 20 شرکت آسن است و مراحل خرید میلگرد 20 از مجموعه به شرح ذیل است:

1.      تماس با آسن: با کارشناس فروش مجموعه تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید.

2.      ثبت درخواست خرید و صدور پیش‌فاکتور: صدور پیش‌فاکتور بعد از تماس با کارشناسان فروش واحد میلگرد و ثبت درخواست اولیه

3.      نحوه تسویه‌حساب: واریز مبلغ پیش‌فاکتور بعد از تأیید آن توسط مشتری به‌حساب شرکت

4.      ارسال و تحویل باز: صدور حواله و ارسال بار توسط آسن به مشتری

5.      تسویه نهایی: واریز مابه‌التفاوت مبلغ پیش‌فاکتور بعد از مشخص‌شدن وزن دقیق بار به‌حساب مشتری

 

 

 

سوالات متداول

نحوه خرید

سایر موارد

01

مراحل خرید میلگرد از آسن به چه صورت است؟

در سرزمین آسن خرید میلگرد به دو صورت حضوری و تلفنی انجام می شود. برای آسانتر شدن فرایند خرید شما مشتریان گرامی، تمام محصولات به همراه قیمتها هر روز در کانال و وبسایت آسن به روز رسانی می شوند. شما می توانید از طریق شماره تلفن 02188885720 با کارشناسان فروش ما ارتباط گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.